Vítá Vás Spolek MaPa - bojujeme proti samotě

Spolek MaPa k 30.6. ruší registraci sociální služby

Vzhledem k okolnostem se zakladatelé Spolku MaPa rozhodli ukončit registraci sociální služby u Krajského úřadu Středočeského kraje. Bude dokončen počítačový kurz a poslední volnočasovou aktivitou byla výroba velikonočních dekorací. V budoucnu bude Spolek MaPa nárazově spolupracovat s Klubem seniorů Kosova Hora.

Děkujeme všem, kteří navštívili kteroukoliv z našich akcí, za příjemně prožitý čas a přejem hodně zdraví a spokojenosti!

Markéta a Pavel Vohnoutovi

[10.04.2018]

Závěrečná lekce 3. běhu počítačového kurzu

(od 15:00 společně pro všechny v zasedací místnostní obecího úřadu)