Zapůjčíme kompenzační pomůcky

Od 1. 12. 2016 nabízíme možnost zapůjčit si kompenzační pomůcky. K dispozici je elektrický zvedák, mechanický vozík, chodítko a toaletní židle od firmy Meyra. Produkty byly pořízeny ze sponzorského daru od Sedlčanských strojíren STROS. Zapůjčení každého produktu je ošetřeno jednoduchou smlouvou a zpoplatněno přiměřeným poplatkem.

• elektrický zvedák - 200 Kč měsíčně - ukázka (anglicky)
  • mechanický vozík - 100 Kč měsíčně - popis
  • chodítko - 50 Kč měsíčně - popis
  • toaletní židle - 50 Kč měsíčně - popis