Spolek MaPa plní přání (nejen o Vánocích)

Jedna z našich klientek nás poprosila, zda bychom ji odvezli k lékaři a pak na letiště. Příští rok uvažuje o dovolené s kamarádkou, na kterou by letěly letadlem. Ráda by si prohlédla letiště, aby pak nebyla v neznámém prostředí. Spolek MaPa se rozhodl jejímu přání vyhovět.


číst více...
ZAVŘÍT
Spolek MaPa, z.s.

Poslání a cíle


Proč vznikl Spolek MaPa?

Naším posláním je pomáhat seniorům a zdravotně postiženým z Kosovy Hory a okolí vést kvalitní život v jejich přirozeném (domácím) prostředí.


Hlavním cílem je vnášet do života seniorů a zdravotně postižených více lidského kontaktu, posilovat jejich duševní pohodu, kontakty s rodinou a přáteli, vzdělávat je a tím vším naplňovat naše motto: "Bojujeme proti samotě!".

 

Nově nabízíme fakultativní (placenou) službu "Setrvání s uživatelem po dobu nepřítomnosti pečující osoby". Cílem je pomoci rodinám pečujícím o své příbuzné, pokud si potřebují zařídit své záležitosti a tak plnit poslání podpořit seniory v jejich domácím prostředí.


Cílová skupina

Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením - podle §66 Zákona 108/2006 Sb. Služby jsou poskytovány ambulantně, popřípadě terénně, seniorům ve věku nad 65 let nebo osobám se zdravotním postižením ve věku nad 27 let.